MLB Baseball Jerseys  Ekibimiz – REKA AUTOMOTIVE
×

Sitemiz yapım aşamasındadır…

Ekibimiz

Müşterilerimize hızlı ve sorunsuz hizmetler sunan profesyonel, bilgili ve uzman kadromuz sayesinde pazar ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz!

Ertaç Kayacı

Chief Executive Officer

ertac@rekaautomotive.com

Hatira Jorayeva

Export Manager

h.jorayeva@rekaautomotive.com

Buğra Tan

Export Specialist

bugra@rekaautomotive.com

Rauf Dostiyev

Export Specialist

rauf@rekaautomotive.com

Batur Hamidov

Export Specialist

batur@rekaautomotive.com

Zafer Balaban

Purchasing Manager

zafer@rekaautomotive.com

Erkan Aksoy

Marketing Manager

erkan@rekaautomotive.com

Aziz Kayaci

Accounting Manager

muhasebe@rekaautomotive.com

Ibrahim Keskin

IT Manager

ibrahim@rekaautomotive.com

Hasan Albayrak

Warehouse Manager

hasan@rekaautomotive.com

Taha Eyyub

Warehouse Manager Assistant

taha@rekaautomotive.com

Ertug Toker

Sales Representative

ertug@rekaautomotive.com

Elmira Amantayeva

Export Specialist

elmira@rekaautomotive.com

Mohammad Faizan

Export Specialist

mohammad@rekaautomotive.com

TOP